Sıradaki içerik:

Olumlamalarla İstenilen Hayatı Yaşamak

e
sv

Netflix’in Yeni Fantastik Dizisi ‘Sweet Tooth’, Haziran Ayında Başlıyor

avatar

medyakus

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Netflix yeni bir DC uyarlama serisi başlattı. Yeni serinin adı ‘Sweet Tooth’ ve ilk fragmanı yayınlandı. Revize edilmiş versiyonu DC Comics’e dayanıyor. Dizi, ‘melez’ olarak bilinen yarı insan, yarı geyik bir çocuğun, yemyeşil ve tehlikeli bir dünyada olağanüstü mecerasını anlatıyor.

Netflix, yakında yeni bir dizi yayınlamaya hazırlanıyor. Dizi, DC Comics’ten uyarlandı ve yarı insan, yarı geyik “melez” bir çocuğun hikayesini anlatıyor. Bu melez gibi sayısız çocuk dünyanın “büyük çöküşünden” sonra doğdu. Neden böyle doğdukları hala belirsiz. Bu çalışmanın odak noktası, insanların peşinden koştuğu ve bitirmek istediği melez çocukların hikayesi ve bizi yarı insan yarı geyik karakter Gus’ın kurtuluş yolculuğuna ortak yapıyor.

Dizinin ilk fragmanı fantastik dizi severler ile buluştu. Fragmanda Gus’ın hikayesini kısaca tanıttık ve aynı zamanda dünyayı iç karartıcı bir durumda olduğunu gördük. Hikaye açgözlülük ve nefret dolu bir dünyada geçiyor.

DİZİNİN KONUSU NEDİR?

‘Sweet Tooth’ yarı geyik ve yarı çocuk Gus’ın destansı macerasını anlatıyor. Gus, ormandaki evinden ayrılır ve dış dünyaya ciddi zararlar veren korkunç bir olayla karşılaşır. Dizinin kahramanı Gus, bir gün Jepperd (Jepperd) adında bir gezginle arkadaş olur. Kendisi gibi olağanüstü insanlardan ve melezlerden oluşan bir aileye katılan Gus, bu yeni dünya ve onun kökeninin arkasındaki gizem hakkındaki soruların cevabını arar. Gus ve Jepperd, yemyeşil ve tehlikeli bir dünyada olağanüstü bir maceraya atılır.

Netflix, DC Comics’e dayanan Sweeth Tooth’ın bir tanıtım fragmanı ve ilk görüntüsü yayınlanan dizi, 8 bölüm olmak üzere 4 Haziran 2021’de yayınlanacak ve sadece dünya ile aynı anda Netflix’te olacak.

Bu hikaye Gus, kendisi gibi çocuklarla tanışmak ve güven içinde yaşamak için bir yolculuğa çıktığında geçiyor. Bugün bize “nerede yaşıyoruz” dedirten soruyu göz önünde bulunduran bu dizi kıyamet sonrası dünya durumuna yeni bir yelpaze katacak ve çoğumuza tanıdık bir evren yaratacak gibi görünüyor.

Bu seride, hibritleri ortadan kaldırmaya adanmış bir grup ile melezleri korumak için savaşan başka bir grup arasında bir çatışmaya da şahit olacağız. Sweet Tooth, Robert Downey Jr tarafından üretildi ve “kıyamet sonrası bir peri masalı” ilan edildi. Jim Mickle yönetmen koltuğunda oturuyor. Dizinin, tüm bölümleri 4 Haziran’da Netflix’te izleyiciler ile buluşacak.

Sweet Tooth’un Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri:

Merakla beklenen Sweet Tooth dizisinin başrolünü Christian Convery (Gus) canlandıracak. Başrol oyuncumuza dizinin ilk serisinde Nonso Anozie (Tommy Jepperd), Adeel Akhtar (Dr. Aditya Singh), Aliza Vellani (Rani Singh), Stefania LaVie Owen (Bear), Dania Ramirez (Aimee Eden), Neil Sandilands (General Abbot), ve Will Forte (Father) eşlik edecek.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli