Sıradaki içerik:

Çocuklar Resimlerle Neler Anlatır?

e
sv

Sevgililer Günü İçin 5 Romantik Jest Önerisi

avatar

medyakus

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

 Bu yazımızda sevgililer gününde sevdiğine her zamankinden farklı romantik sürprizler yapmak isteyenlerin yardımına koşuyoruz.

Artık hepimiz biliyoruz ki sevgimizi sadece bir gün göstermenin hiçbir anlamı yok. Ancak yine de böyle özel günler aşkımızı tazelemek için güzel bir fırsat yaratmakta. Özellikle yoğun çalışanlar, birbirlerine istedikleri kadar vakit ayıramayanlar için özel günler bu monotonluğu yıkmak adına birebir.

Bu yazımızda sevgililer gününde sevdiğine her zamankinden farklı romantik sürprizler yapmak isteyenlerin yardımına koşuyoruz.

1. Odasını Bir Aşk Bahçesine Çevirin

Eğer sevgilinizin odasına girme şansınız varsa sevgililer günü sürprizleri açısından işiniz çok kolay olacaktır. Beraber çekinmiş fotoğraflarınızı uçan balonlara takın ve bunları odasına bırakın. Böyle bir jesti kim istemez ki!

2. Kendi Ellerinizle Yemek/ Tatlı Hazırlayın

İnternette milyonlarca yemek tarifi bulunmakta. Üstelik hepsinin yapım aşamalarını birebir gösteren videolar da mevcut. Siz de sevdiğiniz kişinin kalbine giden yolda yemekleri kullanabilirsiniz. Onun en sevdiği yemeği veya tatlıyı yapın. En güzel sunumu hazırlayın ve kapısını çalın. 

3. Aşk Notları

Burada biraz yaratıcılığınızı devreye sokmanız gerekecek. Öncelikle renkli kâğıtlara birbirinden güzel aşk sözleri yazın. Bu sözler mümkünse internetten bulunmamış ve içinizden geçen, sizin aşkınızı anlatan sözler olsun. Kâğıtları hazırladıktan sonra arabasının camlarına, şu an okudu kitabın sayfalarına veya ders notlarının aralarına sıkıştırarak ona olan sevginizi ifade edebilirsiniz.

4. Bir Gün Boyunca Onu Çocukluğuna Götürün

Eğer çocuk ruhlu bir sevgiliniz varsa onun için güzel bir gün planladığınızı söyleyin. Rengarenk pamuk şekerler, eğlenceli bir animasyon filmi, atlıkarınca, dönme dolap… Bir çocukla eğlenir gibi bir gün geçirin. Bu sürprizi hayatının sonuna kadar unutmayacaktır. 

5. Doğaya Kaçın

Böyle güzel ve romantik bir günü şehrin kalabalıklarından uzak geçirme ikinize de iyi gelebilir. Yanınıza 2 kişili bir çadır, uyku tulumlarınız, kamp malzemeleriniz ve birbirinden güzel marshmallowlar alarak gürültüden uzaklaşın. Doğada baş başa romantik müzikler eşliğinde, temiz havayı soluyarak güzel bir sevgililer günü unutulmaz bir jest olacaktır.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli