Sıradaki içerik:

Adını Duymadığımız En İlginç Sporlar

e
sv

Mayıs Ayına Özel Burçlar ve Beklentiler (2021)

avatar

medyakus

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Beklenmeyen tekliflerle heyecanlı anların yaşanacağı Mayıs ayı için değişimin temsilcisi tanımlaması yapılabilir. Bu ay hayal kırıklıkları en çok Akrep burcunu etkisi altına alacak. Yeni seçimlerle ön plana çıkacak burçlar ise Oğlak ve Kova.

Mayıs ayının ilk haftasında özel ilişkiler yeniden gündeme gelirken, cazip teklifler güzel fırsatlara dönüşebilir. Siz siz olun bu ay sakinliğinizi korumak için her türlü yolu deneyin. Tanımadığınız kişilerle söz dalaşına girmeyin, kaybedebilirsiniz. 

Mayıs Ayının Enleri Neler?
Mayıs ayının en mutlu olanı kuşkusuz Koç Burcu olacak. Atılacak her adımdan, alınacak her karardan kârlı çıkmayı başaracak olan bu burç, yılın unutamayacağı günlerine hazırlanmalı

Mayıs ayında uzun süredir görmediği sevdiklerine kavuşacak olan Boğa Burcu, çok sık ziyaret yapacak. Uzun ve kalabalık sofralarda hasret giderecek olan bu burç, hayatı boyu vazgeçemediği ancak pandemi sürecinde zorunlu ara vermek zorunda kaldığı gezileri de yeniden planlayabilir. 

Baharı karşılarken renkli yaşamıyla herkese örnek olan İkizler Burcu, elde edeceği hiç beklemediği kazançla borçlarını kapatabilecek. Yeni iş teklifleri bozulan moralleri düzeltirken yakalanan başarılar herkesin ilgisini çekecek.

Mayıs ayında kaybettiklerini kazanmaya hazırlanan Yengeç Burcu, akıllanmışa benziyor. Yaşanan her olumsuzluktan ders alan ve kendini güncellemesini bilen yengeçler, sadece maddi değil manevi kazançlarla da dikkat çekmeyi başarıyor.

Yaklaşık bir yıldır evden dışarı çıkmayan Aslan Burcu sosyalleşmeye hazırlanıyor. Yeni ayda her gün için yeni ve ayrı planlar yapmaya hazırlanan aslanlar, biriktirecekleri anılarla hayatla yeniden barışacak.

Kendini yenilemeyi bilen Başak Burcu, eskileri ve yaşanan olumsuzlukları kolayca unutacağa benziyor. Sağlık sorunlarıyla uğraşacak olsa da Mayıs ayı başaklara yeni umutlar vaat ediyor.

Çalışmaktan başını kaldıramayan Terazi Burcu, sevdiklerini şaşırtacak ve alacağı radikal kararlarla yakın çevresinde fark yaratacak. Mayıs ayının en gezen burcu olacak teraziler, yeni keşifler yaparak hayata kaldıkları yerden daha güçlü bir şekilde devam edecek.

Çevresindeki herkesi neşesi ve enerjisiyle eğlendirmeyi başaracak olan Akrep Burcu, kendisinden umulanın aksine aldığı yaraları kolay tedavi edebilecek. Eğlenirken düşündüren örnek davranışlarla beğeni toplayacak olan akrepler, sevdiklerine duyacakları özlemle sınanabilirler.

Keyfi her zaman yerinde olan Yay Burcu, sahip olacağı maddi ve manevi kazanımların tadını çıkaracak. Çok çalışarak pek çok konuda özveride bulunan yaylar emeklerinin hasadını Mayıs ayında toplayacak.

Girdiği her ortamda dikkatleri üzerinde toplamayı başaran Oğlak Burcu, bu ayda kendini geliştirmeyi ihmal etmiyor. Samimi, akıllı, bilgili ve titiz oğlaklar, hep hayalini kurdukları borçsuz bir hayata yeni kazançlarla güzel bir başlangıç yapabilirler.

Mayıs ayının karşılıksız seveni olacak Kova Burcu, duyacağı güzel sözlerle moral bulacak. Aldığı kararlarla bazı zamanlarda çevresindekileri üzse de gönül almayı bilek kovalar, ellerindeki birikimi dostlarıyla paylaşacak.

Sözleri, hareketleri ve giyim kuşamıyla çok konuşulacak olan Balık Burcu, alışveriş yapmaktan kendini alamıyor. Ev eşyalarının yanı sıra kişisel bakımına da zaman ayıracak olan balıklar, yakaladıkları motivasyonla çevrelerine de enerji aşılayacak.
 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli